HİZMETLERİMİZ

BETON SİLİM VE PARLATMA

Doğaltaş zeminler arasında granit ve mermerle birlikte en sık tercih edilen, her mekânda kendisine yer bulabilen bir materyal; beton. Bu özelliğiyle genellikle sık kullanılan, üstünde iş yapılan, insan trafiğinin yoğun olduğu yüzeylerde görmeye alıştığımız beton yüzeylerde, kalıcı temizlik ve parlaklık sağlamak önemli.

Kullanışlı ve dayanıklı bir materyal olduğu kadar kir gösterme, yıpranma ve çizilme durumlarından etkilenebilen betonun doğru bakım, temizlik ve parlatma operasyonlarıyla uzun süre yeni görüntüsünü korumak zor değil. Beton silim parlatma işlemi için uygun teknoloji, işlemler konusunda uzmanlaşmış bir ekibin çalışması ve yapılan doğru müdahaleler ile beton yüzeyler pırıl pırıl, tertemiz görünümlerine tekrar kavuşuyor.

Beton silim parlatma uygulamaları, betonların sadece estetik görünümünü iyileştirmekle kalmayıp, ilerleyen süreçte uzun vadeli dayanıklılık sağlıyor. Böylece hem dış görünüş hem de iç yapısı anlamında çok daha uzun ömürlü bir beton yüzey kullanım imkanı sağlanmış oluyor. Silim ve parlatma işlemleri sırasında beton ve çevre anlamında zararlı materyaller kullanılmadığından, işlemin herhangi bir olumsuz etkisi görülmez.

Bizi Tercih Edenler

YUKARI ÇIK