HİZMETLERİMİZ

BASAMAK SİLİMİ VE PARLATMA

Basamak silim parlatma işlemleri belki çoğu zaman farkına varmadığımız ancak bir mekânın iç ve dış görünümünü doğrudan değiştiren dekoratif unsurlardan birisidir. Merdiven ve basamaklara özel olarak uygulanır. Ayrıca işlevsellikleri dolayısıyla sıklıkla kullanılan noktalar olan basamakların özenli bakımlara tabi olmaları, canlı görünümü korumak adına önemlidir.

  • Otel
  • Villa
  • İş Merkezi
  • Cafe, Restoran, Eğlence Mekanı

Basamak ve merdivenlerin hem dekoratif hem de fonksiyonel olarak mekânların yükünü sırtladığıörnekler rahatlıkla çoğaltılabilir...

Mermer, granit ya da başka türden doğaltaş basamak yüzeylerinde zamanla doğal olarak ortaya çıkan yıpranma, matlaşma ve kirlenme gibi olumsuzluklar bir mekânın görüntüsünü tamamıyla bozabilir. Bu noktada, mekânın görünümünü canlandırmak ve taze bir havayı tekrar yakalamak için yapılacak basamak silim parlatma uygulamaları, oldukça memnun edici sonuçlar verir. Özel ekipler tarafından, sadece basamak silim parlatma işine özel üretilmiş makineler ile yapılan uygulama, süreli parlaklık sağlanması için cilalama ve parlatma işlemi ile sonlanır. Böylece hem tertemiz hem de yenilenmiş, parlak görünüm elde edilir.

Bizi Tercih Edenler

YUKARI ÇIK